نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

در اینبخش بهترین مراکز خریدو بازارهای جدید و قدیمی آنتالیا در ترکیه رابه شما معرفی خواهیم نمود .

 

بهترین مراکز خرید آنتالیا

یکی از جذابیت هاي‌ سفر با تور آنتالیا ؛ خرید از مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا است .  توریستی بودن شهر آنتالیا و حجم بسیار زیاد مسافرینی که هرساله به این شهر سفر میکنند ؛ موجب شده است تا مراکز خرید متعدد و بزرگی دربخش هاي‌ مختلف این شهر فعالیت داشته باشند تا مسافرین بتوانند با هر سلیقه و بودجه اي کالاهای مورد نظر خودرا خریداری نمایند . در اینبخش اطلاعات کلی و کاملی در ارتباط با مراکز خرید آنتالیا گردآوری کرده ایم تا در زمان سفر شما به شهر آنتالیا بتواند مورد استفاده شما قرار بگیرد .

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی ؛ درسال ۲۰۱۱ در منطق لارا در شهر آنتالیا واقع شده است و با داشتن ۱۵۰ فروشگاه که شامل برند هاي‌ ترک و برندهای بین المللی میباشند ؛ در مدت کوتاهی توانسته است به یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا تبدیل گردد .

 

این مرکز خرید ۴ طبقه در ابتدای منطقه لارا واقع شده است و اگر شما در هتل های آنتالیا که در منطقه لارا واقع شده اند ؛ اقامت داشته باشید ؛ دسترسی بسیار اسانی به این مرکز خرید خواهید داشت .

 

علاوه بر فروشگاههای مختلفی که دراین مرکز خرید قرار گرفته اند ؛ که شامل فروشگاههای فروش لباس ؛ زیور آلات ؛ کیف و کفش ؛ لوازم خانگی ؛ لوازم ورزشی و اسپرت و فروشگاههای مخصوص کودکان میباشند ؛ حدود ۳۰ رستوران و کافه تریا نیز آماده ارائه سرویس به مشتریان این مرکز خرید میباشند .

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید ماک آنتالیا که درسال ۲۰۱۳ در مرکز شهر آنتالیا افتتاح شده است ؛ یکی از مراکز خرید مدرن و بزرگ آنتالیا است که با ۱۵۵ فروشگاه یکی از مراکز خرید پر طرفدار دراین شهر می‌باشد . این مرکز خرید که فضایی حدود ۵۱٫۰۰۰ متر مربع ایجاد شده است ؛ دارای یک پارکینگ بزرگ با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر نیز می‌باشد .

 

دراین مرکز خرید برند هاي‌ ترک و همین طور مارک ها و برند هاي‌ بین المللی دارای شعبه هستند  و با هر نوع بودجه و سلیقه اي مطمئناٌ از این مرکز خرید دست خالی باز نخواهید گشت .

 

اگر در هتل هاي‌ مرکز شهر آنتالیا  اقامت داشته باشید ؛ دسترسی به این مرکز خرید بسیار آسان می‌باشد . مارک آنتالیا داررای تعدادی رستوران و کافه تریا نیز میباشد که درصورت تمایل می توانید استفاده کرده و لذت ببرید .

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

مرکز خرید دپو آنتالیا

مرکز خرید دپو آنتالیا که سالهاست به نامی آشنا برای مسافرینی که به آنتالیا سفر می‌کنند تبدیل گردیده است ؛ فعالیت خودرا از سال ۲۰۰۴ شروع کرده است . این مرکز خرید دارای ۸۵ مفازه است  که اغلب انها فروشگاههای Outlet  برند هاي‌ معروف ترک و بین المللی هستند و شما می توانید با قیمت مناسبی خرید مورد نظر خودرا از مغازهها و فروشگاههای موجود دراین مرکز خرید انجام بدهید .

 

مرکز خرید دپو در انتهای منطقه لارا ودر نزدیکی فرودگاه آنتالیا قرار گرفته است ؛ جزو بهترین مراکز خرید آنتالیا و که بسیار مورد علاقه مسافرین میباشد و طبق معمولٌ گردشگرانی و توریست هایي که به آنتالیا سفر میکنند ؛ حتماًٌ برای خرید به مرکز خرید دپو مراجعه میکنند . دراین مرکز خرید ۱۵ رستوران و کافه تریا نیز برای استفاده علاقمندان قرار گرفته است .

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

مرکز خرید مال آف آنتالیا

این مرکز خرید بزرگ ترین و جدیدترین مرکز خرید آنتالیا است که در آپریل ۲۰۱۷ افتتاح گردیده است . مرکز خرید مال آف آنتالیا در زمینی به مساحت ۱۳۱٫۰۰۰ متر مربع ودر کنار مرکز خرید دپو احداث گردیده است و  دارای ۲۳۴ فروشگاه میباشد .

 

در میان این فروشگاههای هم برند هاي‌ ترک و هم برند هاي‌ خارجی دیده می‌شود . مال آف آنتالیا دارای سربسته بزرگی برای بازی کودکان است و خانواده ها در هنگام خرید می‌توانند کودکان خودرا برای بازی دراین محوطه بگذارند و با خیال آسان خرید هاي‌ خودرا انجام دهند .

 

همچنین دارای سینما بزرگی است که ۱۱ سالن جداگانه دارد و بهترین فیلم هاي‌ به روز دنیا را نمایش می‌دهد . این مرکز خرید نیز در نزدیکی فرودگاه آنتالیا قراردارند ودر حال حاضر یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا میباشد.

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میکروس آنتالیا ؛ قدیمی‌ترین مرکز خرید مدرن دراین شهر میباشد . مسافرینی که قبل از سال ۲۰۰۴ به شهر آنتالیا ترکیه سفر کرده باشند ؛ حتماًٌ به خاطر دارند که این مرکز خرید که در فضایی به وسعت ۵۰٫۰۰۰ متر مربع ودر مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است ؛ بهترین مرکز خرید آنتالیا به حساب می آمد.

 

امروزه باوجود این که مراکز خرید لوکس متعددی  در شهر آنتالیا احداث شده است ؛ هنوز مرکز خرید میگروس جزو مراکز خرید خوب این شهر بوده و تعداد زیادی از توریست ها و گردشگران به خصوص آنهایی که در منطقه کنیالتی آنتالیا اقامت می‌کنند ؛ برای خرید مرکز خرید میگروس را انتخاب می‌کنند . این مرکز خرید کلاٌ دارای حدود ۱۲۸ مغازه مختلف می‌باشد.

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

خرید در منطقه قدیم شهر آنتالیا

منطقه قدیمی شهر آنتالیا ؛ یکی از زیباترین بخش هاي‌ این شهر و جزو یکی از جاهای دیدنی آنتالیا میباشد . این منطقه که سنگفرش شده و به سبک قدیمی نگه‌داری می شود ؛ پر از مغازه هایي است که سبک قدیمی دارند . این مغازهها اغلب به فروش سوغاتی و صنایع دستی آنتالیا مشغول هستند و اگر علاقمند به خرید سوغاتی هاي‌ خاص این شهر دارید ؛ یکی از  بهترین مراکز خرید آنتالیا که می‌توانید سر بزنید ؛ منطقه قدیمی شهر آنتالیا است .

 

با قدم زدن دراین منطقه هم از فضای زیبا و قدیمی  شهر لذت خواهید برد و هم خرید خواهید کرد . در هنگام خرید کردن دراین منطقه ؛ چانه زدن را فراموش نکنید . اجناس ارائه شده در مغازه هاي‌ این منطقه قیمت ثابت ندارند و می‌توانید با قیمت هاي‌ مناسبی خریداری کنید.

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

خرید در بازار قدیمی آنتالیا

درکنار تمام مراکز خرید پر زرق و برق و مدرنی که در سال‌های اخیر در شهر آنتالیا ایجاد شده است ؛ بازار قدیمی آنتالیا مکانی است که هنوز علاقمندان مخصوص به خودرا دارد و اعلب توریست ها  مایل به گشت و گزار و خرید در مغازه هاي‌ قدیمی و فضای سنتی داخل بازار قدیمی آنتالیا میباشند .

 

مغازههای این بازار به فروش ادویه جات ترکی ؛ صنایع دستی ترکیه و کفش و لباس هاي‌ ترک مشغول هستند . همین طور می توانید انواع باقلوا و شیرینی هاي‌ خوش طعم ترکیه را نیز دراین بازار خریداری گنید . این بازار نیر دربخش قدیمی شهر آنتالیا قرار دارد و با استفاده از وسایل نقلیه عمومی آنتالیا به اسانی قابل دسترسی میباشد.

بهترین مراکز خرید آنتالیا (مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا )

خرید در خیابان جمهوریت آنتالیا

خیابان جمهوریت آنتالیا  ؛ محلی مناسبی برای علاقمندان به خرید ارزان قیمت در آنتالیا است . اگر  علاقمند هستید تا خرید مناسب و ارزان قیمت در آنتالیا داشته باشید ؛ حتماًٌ سری به خیابان جمهوریت آنتالیا بزنید .

 

مغازه هاي‌ این منطقه که درکنار بلوار اصلی قراردارند ؛ اغلب مربوط به مارک ها و برند هاي‌ کوچک  ترک میباشند و همین طور تعداد زیادی رستوران و کافه تریا هاي‌ کوچک که غذا هاي محلی ترک را سرو میکنند درکنار یک دیگر دراین منطقه قرار گرفته اند .

 

این خیابان که در مرکز شهر ودر کنار بخش قدیمی شهر آنتالیا واقع شده است ؛ جزو شلوغ ترین بخش هاي‌ شهر آنتالیا بوده و بسیار پر تردد است ودر هر قسمت از شهر آنتالیا که اقامت داشته باشید ؛ به راختی می‌توانید به خیابان جمهوریت آنتالیا دسترسی داشته باشید.

 

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها