انواع بوسه زناشویی + تاثیر بوسه زن و شوهر در رابطه

یکشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۸

بوسه زناشویی، لب گرفتن

بوسه هم انواع مختلفی دارد. انواع بوسه زناشویی شامل بوسه فرانسوی، بوسه پروانه ای و … می شود که هر کدام لذت خاص خود را دارند و می تواند راهی برای ابراز علاقه شما به همسر باشد.

در مورد اهمیت بوسیدن در رابطه زناشویی چیزی می دانید؟ به این موضوع توجه کرده اید که بوسیدن همسر تا چه اندازه می تواند حس دوستی و قدردانی را در همسر بیشتر کند؟ با بوسیدن شما می توانید بدون این که حرفی بزنید، اوج علاقه ای که به طرف مقابلتان دارید را به او ابراز کنید و رابطه عشقی خود را قوی کنید.

آشنایی با انواع بوسیدن به شما این امکان را می دهد که رابطه زناشویی پر حراراتی داشته باشید و روش های قدردانی و ابراز احساس به همسر را بدانید.

تأثیر بوسه در رابطه زناشویی

زن و شوهرهایی که علاقه ای بی حد به هم دارند و می خواهند با روشی متفاوت عشق خود را نسبت به هم ابراز کنند، از انوع بوسه می توانند کمک بگیرند. بوسیدن به شما امکان عشق بازی با همسر را می دهد و باعث می شود عشقتان را با تمام وجود به طرف مقابل منتقل کنید. این عشق و علاقه قلبی که در قالب یک بوسه همسر هدیه داده می شود، ارامش را برای همیشه مهمان قلب همسر می کند. بوسه کلیدی است که می توانید با انجام دادن آن به سر سخت ترین قلب ها راه پیدا کنید و آن قلب را از آن خود کنید. اگر علاقه مند هستید که با روش های مختلف بوسیدن آشنا شوید با روزانه همراه شوید.

۱. بوسه روی پیشانی

بوسه‌ای که در آن لب‌هایتان را روی پیشانی همسرتان قرار می‌دهید، نشان دهنده تحسین است. با این کار شما هم وجود او را تحسین کرده اید و هم احساس آرامش و اطمینان این که همیشه کنارش هستید را به وی القا می‌کنید.

۲. بوسه اسکیمویی

اگر به اهمیت بوسیدن در رابطه زناشویی پی برده‌اید و این بار می‌خواهید به روشی متفاوت عشقی که دارید را به همسرتان ابراز کنید، یکی از بهترین روش‌ها، بوسیدن به سبک اسکیمویی است. در این روش بوسیدن زوج‌ها روبروی هم قرار می‌گیرند و بینی‌های خود را به یکدیگر می‌چسبانند. این روش بوسه توسط اولین کاوشگران قطب شمال به عنوان نشانه‌ای برای ابراز احساسات استفاده شده است.

۳. بوسه پروانه‌ای

در بوسه پروانه‌ای زوج‌ها مقابل هم قرار دارند و بین آن‌ها تنها به اندازه یک نفس فاصله است. در این حالت مژه‌های طرفین روی صورت طرف مقابل قرار می‌گیرد. با هر بار پلک زده مژه‌ها صورت زوج یا زوجه را نوازش می‌کند و عشق با تکرار پلک زدن مانند پروانه‌ای در قلب آن‌ها به حرکت در می‌آید.

۴. بوسه روی گونه

برای بوسیدن همسرتان می‌توانید روش بوسه روی گونه را مد نظر داشته باشید. در این روش باید دست خودتان را روی شانه طرف مقابل بگذارید و بوسه‌ای کوتاه ولی با تمام احساس روی گونه او بزنید. این نوع بوسه دوستانه است و احساس صمیمیت بین زوج ها را بیشتر می‌کند.

۵. بوسه روی دست

فردی که می‌خواهد پادشاه قلب همسرش باشد، بی‌شک با وی مانند یک ملکه رفتار می‌کند. زمانی که به نیاز زنان به نوازش جدای از رابطه جنسی توجه داشته باشید با بوسیدن دست همسرتان می‌توانید ارزش و احترامی که برایش قائل هستید را نشان دهید و عشق را به شکل یک بوسه احترام آمیز به وی هدیه کنید.

بوسه زناشویی، لب گرفتن

۶. بوسه فرشته

بوسیدن در رابطه زناشویی باید با بوسیدن دیگران تفاوت داشته باشد. یکی از روش‌های بوسیدن که بیشتر توسط مادرها برای بوسیدن فرزندان و توسط زن و شوهرها استفاده می‌شود، بوسه شیرین فرشته است. در این شیوه بوسیدن لب‌ها پلک‌ها را در حالی که چشم‌ها بسته است لمس می‌کنند. بوسه فرشته نوید دهنده عشق و محبت خالصانه است.

۷. بوسیدن نرمه گوش

بوسیدن نرمه گوش برای تحریک بیشتر طرف مقابل و بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشوییاستفاده می‌شود. با این روش می‌توانید طرف مقابلتان را برای داشتن یک رابطه عاشقانه و متفاوت همراه کنید.

۸. بوسیدن یک لب

در بین انواع بوسه‌ای که برای هیجان انگیز کردن رابطه زناشویی وجود دارد می‌توانید روش بوسیدن یک لب را انتخاب کنید. با بوسیدن یکی از لب‌های طرف مقابل می‌توانید شروعی خاص برای یک رابطه جذاب رقم بزنید. در این روش کافی است با لب‌هایتان لب طرف مقابل را گرفته و ببوسید. این بوسه را می‌توانید در زمان‌هایی که می‌خواهید عمل شیطنت‌آمیز برای بهبود رابطه جنسی یا ابراز علاقه داشته باشید نیز تجربه کنید.

۹. بوسیدن نشانه دار

وقتی عشق و علاقه سر تا سر قلبتان را از آن خود کرده و نمی‌توانید احساساتی که دارید را پنهان کنید، بهترین راه برای ابراز احساس بوسیدن نشانه دار است. در این روش نشانه‌های بوسه روی بدن طرف مقابل باقی می‌ماند. در بوسیدن نشانه دار می‌توانید گردن طرف مقابل را هدف بگیرید و با بوسه‌های عمیق و مکیدن گردن فردی که به وی علاقه دارید، آتش عشق را در دلش روشن کنید. این بوسه مقدمه‌ای برای یک رابطه پر حرارت است، خودتان را برای آن آماده کنید.

۱۰. بوسه اغواگر

بوسه اغواگر می‌تواند هر قلبی را به تپش وادار کند و هر فردی را به زانو در بیاورد. در این روش شما باید مقداری دهانتان را باز کنید تا لب‌هایتان از هم فاصله بگیرند. در بوسه اغواگر طرفین از زبان برای هیجانی‌تر کردن بوسه استفاده نمی‌کنند و لب‌ها با یکدیگر درگیر عشق‌بازی هستند.

۱۱. بوسه فرانسوی

بوسه فرانسوی زبان مشترک بیان عشق است و این بوسه برای تحریک بیشتر طرف مقابل و برانگیخته کردن احساسات وی استفاده می‌شود. در بوسه فرانسوی هم لب‌ها با هم درگیر هستند و هم زبان‌ها. این نوع بوسه برای هم‌آغوشی و آماده کردن زن برای یک رابطه جنسی جذاب و طولانی گزینه مناسبی است.

۱۲. بوسه اسپایدرمن

بوسه‌ای که در فیلم اسپایدرمن یا مرد عنکبوتی دیده می‌شود یکی از انواع بوسه‌های جذاب برای نشان دادن عشق و علاقه بین عشاق است. برای این بوسه باید یکی از زوج‌ها روی تخت یا زمین بخوابد و طرف مقابل با قرار گرفتن در نقطه مخالف وی گردن، لب‌ها یا صورتش را ببوسد.

۱۳. بوسه سوسماری

بوسه سوسماری شبیه به بوسه فرانسوی است و در آن هم لب‌ها با یکدیگر درگیر هستند و هم هر یک از زوجین از زبانش برای تحریک دیگری استفاده می‌کند. تنها تفاوت این دو بوسه در این است که بوسه سوسماری با سرعت و هیجان بیشتری انجام می‌شود و تحریک پذیری بیشتری به همراه دارد.

۱۴. بوسه‌های ممتد کوتاه

یکی از مواردی که در بررسی رابطه بوسیدن با زناشویی باید به آن توجه داشته باشید، این موضوع است که تنها نباید به بوسیدن لب‌های طرف اکتفا کنید. شما می‌توانید بوسه‌های کوتاه و ممتد روی چشم‌ها، گونه ها، لب‌ها و در نهایت گردن طرف مقابل داشته باشید. این بوسه‌ها عشقی که دارید را با زبانی متفاوت برای معشوقتان تفسیر می‌کنند.

۱۵. بوسه خون آشام

اگر سریال‌هایی که درباره خون آشام‌ها ساخته شده را دیده باشید، این موضوع را می‌دانید که آن‌ها سبک متفاوتی را برای بوسیدن و ابراز احساسات خود دارند. برای بوسیدن به سبک خون آشام‌ها نیاز نیست که طرف مقابل را گاز زده و زخمی کنید، بلکه کافی است حین بوسیدن مقداری گردن وی را بمکید تا تحریک پذیری او بیشتر شود.

 

بوسه زناشویی، لب گرفتن

چطور لب بگیریم و کار کنیم که لب گرفتنی ماندگار شود

لب گرفتن از کسی که به آن علاقه دارید می تواند باعث رابطه جنسی بهتر و ارگاسم بهتر شما شود. اینکه چگونه لب بگیریم و یا طوری لب بگیریم که طرف مقابل مان لذت وافری ببرد موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته می شود حتی اگر شما فکر میکنید که در لب گرفتن مهارت دارید احتمالا نکاتی باز هم وجود دارند که شما می توانید آنهاد را یاد بگیرید.

لب گرفتن مثل هر واکنش عاطفی دیگری نیازمند احساس و علاقه دو طرفه بین زن و مرد می باشد به طوری که شما به راحتی نمی توانید از هر شخصی لب بگیرید یا بخواهید به کسی لب بدهید اگر واقعا احساس و علاقه واقعی بین طرفین به وجود نیامده باشد حتما می تواند منجر به واکنش بدی شود که زیاد خوشایند افراد نباشد پس حتما از ایجاد علاقه و احساس خوب بین خودتون اطمینان داشته باشید و بعد از اون در فرصتی مناسب و با فاصله ای مناسب اقدام به این کار کنید که قاعدتا شرح زمان و مکان آن را خودتان بهتر به دست می اوردید

نکات هنگام لب گرفتن

اولین و مهم ترین نکته در هنگام لب گرفتن رعایت بهداشت دهان و دندان هست علی الخصوص در مورد آقایان و بویژه اشخاصی که سیگار مصرف می کنند همیشه سعی کنید مسواک بزنید و از معطر های دهانی استفاده کنید در خصوص بهداشت جنسی هم می توانید از طریق لینک های زیر مطالب مفیدی در این زمینه بخوانید

نکته ی دیگری که  در خصوص لب گرفتن باید رعایت کنید این است که ابتدا آرام باشید و اضطراب را از خود دور کنید. زیرا قرار است که لب گرفتن آرام بخش باشد. به همین دلیل خوب و آهسته پیش بروید و از مقدار مناسب فشار بر لب طرف مقابل استفاده کنید.

یکی از عواملی که باعث می شود فرد مقابلتان از لب گرفتن شما گریزان باشد افراط و فشار زیادی است که شما بر آن وارد می کنید یا ممکن است که با فشاری که وارد می کنید با دندان هایتان به شریکتان آسیب وارد کنید.

در هنگام بوسیدن لب باید ترس و خجالت را کنار بگذارید و بوسه های خود را از حالت بی احساسی خارج کنید سعی کنید با تمام وجود طرف مقابل تان رو ببوسید شاید این لحظات دوباره تکرار نشوند

هنگام لب گرفتن بهتر است که از دستان خود به آرامی استفاده کنید و هم زمان شریکتان را مورد نوازش قرار دهید. و با استفاده از دست خود فشار ملایمی را به پشت سر شریک خود وارد کنید.

یکی دیگر از ویژگی های بدی که در لب گرفتن استفاده می شود استفاده بیش از حد از زبان است.

شما باید لب های خودتان را بسته نگه دارید سپس کمی آن را باز کنید و لب های شریک خود را لمس کنید. و هنگام استفاده از زبان خود آرام باشید. زیرا زبان یک عضله بسیار قوی می باشد بنابر این باید مراقب باشید. ابتدا سعی کنید که زبان خود را به آرامی با شریکتان درگیر کنید. و بیش از اندازه زبان خود را در دهان شریکتان قرار ندهید.

چگونه لب گرفتن به یاد ماندنی داشته باشیم

خوب مشخص هست که برای لب گرفتن و بوسیدن طرف مقابل تان نمی شود شرایط را به طور کامل محیا نمود چون واقعا مشخص نمی شود که چه زمانی و در چه مکانی میخواهید این کار را انجام بدهید ولی حتما سعی کنید از قبل مسواک زده باشید و از آدامس های معطر استفاده کنید روی زبان تان را هم با مسواک بشویید کسانی که هم بوی دهان شان منشا درونی دارد هم می توانند از قرص هایی که در زمینه رفع عفونت ناشی از فعالیت باکتری های بی هوازی است استفاده کنند .

برای یک لب گرفتن به ماندنی باید دست شریک خود را بگیرید و دستهای او را پشت سر خود بگذارید و لب پایین خود را با همسر خود درگیر کنید و حس آرامش رابه او منتقل کنید. به حدی که این احساس خرسندی تا دستان او هم برسد و هر وقت که به یاد این بوسه می افتد برایش بسیار دل انگیز باشد.

هرگز از هیکل و اندام خود به هنگام لب گرفتن ترس نداشته باشید چرا که شخصی که قصد بوسیدن شما را دارد به قاطعیت آن چنان احساسی در وی بوجود آمده است که بزرگترین معایب شما در چشم او به اندازه نقطه ای هم مشخص نباشد فقط و فقط به احساس خود رجوع کنید زمان لب گرفتن آن قدر نیست که بخواهید برای آن نگران چیزی باشید .

عوامل مهم در لب گرفتن

نفس شما یک عامل مهم در بوسیدن است. نفس بد فقط برا ی مردان نیست حتما قبل از لب گرفتن مسواک بزنید و به یاد داشته باشید که زبان خود را هم تمیز کنید. زیرا می تواند با میکروب های ناخوشایندی مواجه باشد که باعث بوی بد نفس شما شوند.

یکی دیگر از عوامل مهم در لب گرفتن ، شرایط لب و آرایش شماست. لب های شما باید نرم و لطیف باشد. و پوسته های مرده را از لب خود جدا کنید که زبر نباشد. هم چنین از آرایشی استفاده کنید که طعم خوبی به لبان شما بدهد.

بوسیدن داغ و مرطوب معمولا قوی و تهاجمی هستند و بیشتر این بوسه با زبان درگیر است. بوسیدن مرطوب گاهی اوقات می تواند لیسیدن لب ها و اطراف لب ها و حتی صورت را شامل شود البته این مورد برای مواقعی که حرارت در طرفین به شدت زیاد باشد .

با این حال هر فردی نوعی از لب گرفتن را دوست دارد به همین دلیل اگر هنگام بوسیدن شریکتان متوجه نارضایتی وی می شوید کافی است مکث کنید یک نفس عمیق بکشید و از او بپرسید که چه بوسه ای را دوست دارد و آن را انجام دهید.

انواع لب گرفتن

بوسه زدن بر لب می تواند یکی از تجربیات جادویی زندگی شما باشد. هر بوسه ارتباط ویژه ای با شخص دیگر برقرار می کند.

بوسه بر انواع جاهای مختلف بدن زده می شود. اما بوسه از لب یا به اصطلاح لب گرفتن ، شامل حرکات زبان و لب در دهان و لب فرد مقابل می باشد. بوسه هایی که درست انجام می شوند تاثیر گذاری بیشتری دارند و نشان دهنده ی میزان مهارت شما در ایجاد رابطه می باشد .

معروفترین بوسه ، بوسه فرانسوی می باشد. که در این بوسه زبان یک نفر لب و دهان فرد دیگری را لمس می کند. اما بهتر است در انجام دادن آن بیش از اندازه خشن و حتی بیش از اندازه ملایم نباشد.

بوسه تک لب نوع دیگری از لب گرفتن می باشد. در این بوسه یکی از لب های شریکتان را در لب های خود بگیرید و شروع کنید به آرامی خوردن آن ، این بوسه بسیار عاشقانه می باشد.

بوسه EARLOBE, یک بوسه عالی برای تفریح و سرگرمی می باشد. در این بوسه لب پایین شریکتان را با لب های خود به سمت پایین بکشید و و شروع به مک زدن ملایم آن بکنید. این یک تجربه نفسانی است ، مطمین باشید شریکتان نه تنها بوسه را احساس می کند ، بلکه نفس گرم شما را هم احساس می کند.

بوسه مرطوب ، نوع دیگری از لب گرفتن می باشد که با گشت و گذار زبان انجام می شود. اما چون بزاق بیش از حد خیس است نباید این بوسه زیاد  طول بکشد.

در آخر بوسه عشق ، در این لب گرفتن با استفاده از هر روشی و با هر افکاری که دوست دارید می توانید شریکتان را ببوسید. زیرا سبک بوسیدن شما تحت تاثیر آن چیزی است که در ذهن شماست. چشمانتان را ببندید و به چیزی جز بوسیدن فکر نکنید. و سپس لب های خود را با شریکتان درگیر کنید و شروع به بوسیدن کنید.

نکته های لازم برای لب گرفتن به روش فرانسوی

برای این نوع لب گرفتن لازم است که ابتدا شما زمان لازم را برای بوسیدن پیدا کنید. بهترین زمان برای اولین بوسه زمانی است که شما تنها هستید و شما هر دو چشم در چشم هم هستید و هنگام صحبت کردن با همدیگر زمان مناسب را برای بوسیدن خود انتخاب می کنید.

در هنگام لب گرفتن نفس نفس نزنید. هنگام بوسیدن کمی از لب خود را باز بگذازرید تا بتوانید نفس بکشید. و چون امکان دارد که  قبل از آن غذا خورده باشید بهتر است که قبل از بوسیدن آدامس بجوید تا اگر بوی بدی در دهانتان وجود دارد از بین برود.

سعی کنید در هنگام لب گرفتن فرانسوی بوسیدن را از لب های خود شروع کنید نه از زبان. هنگام این نوع بوسیدن ، سطح لب ها هر دو لب بالا و پایین را ببوسید و سپس و به آرامی از زبان خود استفاده کنید.

هنگام بوسیدن از دستان خود به طور معقول استفاده کنید. بهترین نقاط برای دست گرفتن هنگام لب گرفتن ، کنار گردن ، فک ، دور کمر و یا پشت سر شریکتان می باشد. اگر می خواهید بیش از حد عاشقانه باشد . به آرامی دست خود را روی صورت شریکتان بکشید.

چگونه لب بگیریم به همراه آموزش در اینستاگرام

همواره می تونید مطالب سایت را به همراه عکس بیشتر در اینستاگرام دنبال کنید

اگر برای اولین بار است که شریکتان را می بوسید بهتر است آن را مختصر انجام دهید. اگر این موارد را به خوبی رعایت کنید شانس بیشتری برای لب گرفتن خواهید داشت اگر هم در دوران عقد هستید پیشنهاد می کنم حتما مطلب زیر را بخوانید

بوسیدن لب به دلیل اینکه تاثیر عاطفی زیادی بر روابط شما دارد بسیار مهم می باشد زیرا بر روابط جنسیتان هم تاثیر گذار خواهد بود. به همین دلیل لازم است که شما نکات و آموزش های لازم را در خصوص لب گرفتن یاد بگیرید تا بتوانید بهترین ارتباط ها را با شریک خود برقرار کنید.

شما می توانید با خود تمرین لب گرفتن کنید. با استفاده از دستان خود می توانید این کار را انجام دهید و دستان خود را به لب هایتان نزدیک کنید و لب های خود را با آن در گیر کنید و به آرامی زبان خود را لای انگشتان خود فرو کنید و فاصله بین دو انگشتان خود را بلیسید و هنگام انجام کمی پوست دست خود را بمکید به این صورت شما تا حدی مهارت بوسیدن را خواهید آموخت.

نوشته انواع بوسه زناشویی + تاثیر بوسه زن و شوهر در رابطه اولین بار در روزانه. پدیدار شد.

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.